כך כותבים קורות חיים של מקצוענים

שיגרמו לחברה לזמן אותך לראיון!

מי אנחנו? 

פרימיום ג'וב מאמינה שלמצוא עבודה לא חייב להיות תהליך מתסכל אלא מאתגר. במילים אחרות, קרש קפיצה להתקדמות וניצול הפוטנציאל שלך. אנו מאמינים שגם בעולם העסקי המודרני אפשר להציג פן אנושי ולתת מענה לצרכים ולרצונות שלך. אנחנו מובילים במיון, גיוס, איוש והשמת עובדים במגוון התפקידים ותחומים כמעין "מתווך" של מחפשי עבודה.

אני עדה, מנחת הקורס ובעלים של פרימיום ג'ובס מומחית לגיוס והשמה, שימור עובדים והשמת בכירים וכן יועצת ומלווה בתחומי ניהול וקריירה. גם אני התחלתי בדיוק מאותו מקום שחיפשתי עבודה שלחתי מאות קורות חיים למאות חברות ולחברות גיוס ולגמרי בודדות חזרו אלי .גיליתי שעל ידי שינויים קטנים בקורות החיים והדגשת חוזקות לפי תחום המקצוע והחברה, הגעתי לפניות וביקוש גבוה יותר להתראיין.
תפנו לכם כ- 40 דקות שיקפיצו אתכם לקריירה חדשה, זה מה שצריך!

פרמיום ג'וב הרוח מאחורי המשאב האנושי…  לחלום, להגשים להצליח!

תכירו את עדה

למי הקורס מתאים ומה אני מציאה

למי שרוצה שקורות החיים שלו לא "יפלו" בסינון האוטומטי. למי שרוצה שקורות החיים יבלטו יקראו ע"י רכזת השמה בחברה ויזמנו אותך לראיון. תבינו את החשיבות לכתיבת קורות חיים אפקטיבית לרבות העקרונות והכללים. יוצגו בפניך דוגמאות, כלי עזר ודוגמאות לקורות חיים טובים ונכונים יותר ועל מה חשוב לשים דגש בכתיבתם. הגיע הזמן להבטיח את עתידך בעבודה טובה ,עם שכר ראוי בהתאם לצפיותיך, זה בידוק הקורס בשבילך ,שממנו תקבלו קורות חיים איכותיים ומקצועיים שיגרמו לכל חברה לזמן אותך לראיון. באחריות!

תפנו לכם כ- 40 דקות שיקפיצו אתכם לקריירה חדשה, זה מה שצריך!

אני מציעה לך היום את הקורס לכתיבת קורות חיים אפקטיביים בעלות של 197 שקל בלבד. בקורס ימתין לך רק מה שצריך, קצר וממוקד בכל מקום אחר העלות מעל 1,200 ₪.

הידעת?!

החברות המגייסות כבר אינן "סלחניות". אנחנו מכירים ויודעים מה בדיוק מחפשים החברות בקורות החיים. כבר אי אפשר להשתמש בשיטות הישנות וחסרות האסטרטגיה ועדיין לשלוח קורות חיים בכמויות מבלי להתאים אותם למשרה הנחשקת. תתחיל ליישם…